Marzena Kociucka

• Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim (specjalizacja wychowawcza wzbogacona o kursy specjalizacyjne z terapii systemowej rodzin i psychologii klinicznej dziecka), choć naprawdę przydatną wiedzę i kompetencje w tym zakresie zdobyłam w znaczej mierze po studiach - w doświadczeniu pracy z innymi i podczas pracy nad sobą

W Liceum w Chmurze zajmuję się tzw. kwestiami organizacyjno-administracyjnymi (od sprzątania do zarządzania ;)) oraz towarzyszeniem młodym na co dzień – przy projektach, w grupach roboczych, w relacjach, w mniej i bardziej przyziemnych sprawach. Kontakt z nastolatkami i młodymi dorosłymi dodaje mi dużo energii i żywotności. Pracę w Liceum uwielbiam za to, że uczniów i współpracowników mogę śmiało określić jako ulubionych bohaterów dnia codziennego :) Gdy nie jestem w szkole, lubię odwiedzać muzea i galerie, kocie kawiarnie, spacerować po Warszawie, spędzać czas z bliskimi oraz z samą sobą, w ciszy i w naturze.