Kamil Kłos

Kamil Kłos

  • magister lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim o specjalności nauczycielsko-tłumaczeniowej (język angielski oraz niemiecki)
  • absolwent studiów podyplomowych w zakresie rachunkowości i finansów przedsiębiorstwa w Szkole Głównej Handlowej
  • certyfikowany instruktor sportu o specjalności: tenis ziemny
  • prowadzący indywidualne kursy przygotowujące do państwowych i międzynarodowych egzaminów językowych
  • uczestnik kursów metodycznych organizowanych przez specjalistyczne ośrodki doskonalenia nauczycieli, tj. Instytut NILE w Norwich
    Wyniki testu Gallupa sugerują, że do grupy moich głównych talentów należą: bliskość, ukierunkowanie, dyscyplina, indywidualizacja oraz rozwijanie innych. Relacje z młodzieżą staram się budować tak, aby każda z osób, która ze mną pracuje, miała szansę znaleźć swój sposób na rozwój językowy oraz realizację celów edukacyjnych, z wykorzystaniem tego, co ma w sobie najlepsze. Wierzę, że rola nauczyciela nie ogranicza się jedynie do przekazywania wiedzy, ale także wspierania na drodze do dowolnie zdefiniowanego sukcesu w życiu. Poza nauczaniem moją wielką pasją jest rozwijanie amatorskiej kariery tenisisty. Wymaga to wiele pracy, nie tylko na korcie, ale także poza nim, jednak to właśnie z rakietą w ręku czuję się najbardziej zrelaksowany. Interesuję się również szeroko rozumianym rozwojem osobistym, regularnie biorę udział w spotkaniach poświęconych różnym dziedzinom psychologii.