Alicja Kamasa

• Antropolog kulturowy, pedagog i historyk,
  • Trenerka Umiejętności Społecznych,
  • Ukończyła Integralne Studium Rozwoju Osobistego dla Trenera i Lidera w Szkole Trenerów komunikacji opartej na Empatii,
  • Certyfikowany wychowawca w Akademii Wychowawców Bullerbyn,
  • Trenerka, autorka scenariuszy, koordynatorka projektów edukacyjnych,
  • Prowadzi szkolenia i warsztaty z edukacji międzykulturowej i antydyskryminacyjnej,
  • Pracowała jako mentorka w Fundacji Bullerbyn (WGU) i w Wolnej Szkole Wilanów

Empatia i odkrywczość to dwie rzeczy, którymi kieruję się w moich działaniach. Lubię pracę z ludźmi – kontakt z innymi to coś, co stawia przede mną wyzwania i daję mi satysfakcję, jest niezbędny do tego, żeby się rozwijać. Ciekawi mnie, jak inni ludzie postrzegają świat, dlatego lubię podróże i jestem związana z edukacją wielokulturową. Lubię odkrywać nowe miejsca, stale jestem w ruchu i często wyjeżdżam – nie zawsze daleko. Przez rok pracowałam z młodzieżą w Zambii, ostatnio poświęcam czas na spacery po lesie. Lubię kawę, ale tylko na gorąco.